Sef santier

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegherea activitatii subantreprenorilor din cadrul santierului.
- Coordonarea activitatii echipelor proprii.
- Managementul santierului din punct de vedere al executiei lucrarilor.
- Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectariiii termenelor.
- Studierea planurilor de constructiei si urmarirea punerii lor in practica.
- Colaborarea cu managerul de proiect si informarea constanta a acestuia privind evenimentele de pe santier.

CERINTE

- Studii superioare de constructii civile, finalizate.
- Experienta de santier de minim 5 ani, in domeniul constructiilor civile din care cel putin 2 ani ca sef de santier.
- Experienta in domeniul structurilor din beton constituie un plus.
- Abilitati de comunicare, persoana organizata si eficienta.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv.
- conditii avantajoase.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal