Sef sala restaurant - loc de munca in Bucuresti

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Recruting face inscrieri, in sistem leasing de personal, pentru posturi de sef sala restaurant in Bucuresti.
Persoanele interesate NU VOR PLATI NICI UN FEL DE TAXE!!!!
Diploma de Bacalaureat
Experienta minimum 5 ani in domeniul
Buna cunoastere a restaurantelor romanesti si a pietei.
Motivatie si angajament pentru a atinge obiectivele companiei.
Fluenta in limba engleza si limba romana va constitui un avantaj.
Excelente abilitati de comunicare si orientarea catre client.
Capacitatea de a gestiona, inspira si motiva personalul, de a construi o echipa dornica si capabila de a depasi asteptarile clientilor nostri.
Aptitudini de marketing si de publicitate pentru promotii si campanii noi.
Cunostinte bune in domeniu service-ului
Cunostinte de contabilitate in domeniu
Cunostinte MS Word, Excel, Access si PowerPoint

ec. AURA BUTIURCA,
Director General -Global Recruting,
Administrator - Departament IT JOB Global Recruting.
Firma acreditata de ITM Mures (Inspectoratul Teritorial de Munca Mures)
prin Dovada nr. 32/2007
CUI: RO19075845
J26/1543/2006
Sediul Central :
Adresa : Strada Mihai Viteazul Nr.10/2 Targu Mures, jud.Mures
(langa Univ. Petru Maior si Liceul Papiu, la cinci minute de centrul orasului)
Mobile Phone : 0040-740.368.331 valabil numai in timpul orelor de program
Phone : 0040-365.424.408 valabil numai in timpul orelor de program
Fax : 0040-365.424.409 valabil non-stop, numai trimitere fax
mail: office@eurozone-jobs.com
mail : office1@global-recruting.com
mail : office@global-recruting.com
Web: http://www.eurozone-jobs.com targetat pentru zona Romania si Europa
Web : http://www.global-recruting.com targetat pentru toate statele lumii
Ambele site-uri apartin firmei GLOBAL RECRUTING

Program de Lucru cu publicul :
Luni - Vineri : 10.00 – 17.00
Va rugam sa ne contactati NUMAI in timpul orelor de program!
Sambata- Inchis.
Duminica- Inchis

CERINTE

Supravegherea operatiunilor in restaurant
Programarea angajatilor in ture
Numararea incasarilor in numerar la sfarsitul schimburilor
Echilibrarea incasarilor in numerar cu vanzarile
Evaluarea performantei personalului
Stabilirea standardelor de deservire
Administrarea orarului de lucru a personalului
Administrarea modificarilor in orar de sarbatori
Organizarea si participarea la intalnirile regulare cu conducerea restaurantului
Verificarea documentatiei
Organizarea si verificarea nivelului personalului
Efectuarea zilnica a verificarii departamentului
Pachet de beneficii atractiv
Experienta internationala, instruire, dezvoltare personala si profesionala

BENEFICII OFERITE

Confidential

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt - la creme de la creme - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.