SEF RECEPTIE SERVICE AUTO

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervizeaza respectarea termenelor stabilite pentru finalizarea lucrarilor de reparatii si predarea autovehiculelor clientilor.
- Urmareste respectarea si executarea in conditii de calitate a specificatiilor comenzilor de reparatii auto.
- Rezolva cu responsabilitate si promptitudine maxima, eventualele reclamatii venite din partea clientilor.
- Urmareste obiectivele trasate privind volumul vanzarilor (manopera si piese).
- Urmareste obiectivele privind rentabilitatea, activitatilor desfasurate.
- Coordonarea echipei de receptie auto.

CERINTE

- Excelente abilitati de coordonare.
- Abilitati foarte bune de comunicare si organizare.
- Orientat spre rezultate ( cantitative si calitative).
- Experienta anterioara semnificativa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu 1000 euro.
- Masina de serviciu Logan sau Clio.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.