SEF RECEPTIE SERVICE AUTO

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizeaza respectarea termenelor stabilite pentru finalizarea lucrarilor de reparatii si predarea autovehiculelor clientilor,
Urmareste respectarea si executarea in conditii de calitate a specificatiilor comenzilor de reparatii auto,
Rezolva cu responsabilitate si promptitudine maxima, eventualele reclamatii venite din partea clientilor,
Urmareste obiectivele trasate privind volumul vanzarilor (manopera si piese),
Urmareste obiectivele privind rentabilitatea, activitatilor desfasurate,
Coordonarea echipei de receptie auto.

CERINTE

Excelente abilitati de coordonare,
Abilitati foarte bune de comunicare si organizare,
Orientat spre rezultate ( cantitative si calitative),
Experienta anterioara semnificativa.

BENEFICII OFERITE

Salariu 1000 euro ,
Masina de serviciu Logan sau Clio.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni (str. Turnu Magurele nr. 58-60, Sector 4) si Militari (Bd. Iuliu Maniu nr.319-329, Sector 6) pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.