SEF RECEPTIE CAROSERIE AUTO

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervizeaza respectarea termenelor stabilite pentru finalizarea lucrarilor de reparatii si predarea autovehiculelor clientilor
- Urmareste respectarea si executarea in conditii de calitate a specificatiilor comenzilor de reparatii auto
- Rezolva cu responsabilitate si promptitudine maxima eventualele reclamatii venite din partea clientilor
- Urmareste obiectivele trasate privind volumul vanzarilor (manopera si piese)
- Urmareste obiectivele privind rentabilitatea activitatilor desfasurate
- Coordonarea echipei de receptie auto.

CERINTE

- Excelente abilitati de coordonare
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Orientat spre rezultate ( cantitative si calitative)
- Experienta anterioara semnificativa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial anual 10.000 euro ,
- Masina de serviciu Logan sau Clio

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.