SEF RECEPTIE CAROSERIE

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizeaza respectarea termenelor stabilite pentru finalizarea lucrarilor de reparatii si predarea autovehiculelor clientilor
Urmareste respectarea si executarea in conditii de calitate a specificatiilor comenzilor de reparatii auto
Rezolva cu responsabilitate si promptitudine maxima eventualele reclamatii venite din partea clientilor
Urmareste obiectivele trasate privind volumul vanzarilor (manopera si piese)
Urmareste obiectivele privind rentabilitatea activitatilor desfasurate
Coordonarea echipei de receptie auto

CERINTE

Excelente abilitati de coordonare
Abilitati foarte bune de comunicare
Orientat spre rezultate ( cantitative si calitative)
Experienta anterioara semnificativa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial anual 10.000 euro ,
Masina de serviciu Logan sau Clio

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.