SEF RAION PLACI CERAMICE/INSTALATII SANITARE

TIGER AMIRA COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizeaza, gestioneaza si conduce activitatea raionului placi ceramice/instalatii sanitare;
-coordoneaza si supervizeaza personalul din subordine;
-este responsabil de gestionarea stocurilor, a inventarelor pe raion si realizarea targhetului de vanzari;
-dezvolta si mentine bune relatii cu clientii.

CERINTE

-studii medii;
-persoana dinamica si responsabila;
-cunostinte PC la nivelul utilizarii (gestionarea bazei de date, operare comenzi).

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial foarte atractiv;
-mediu de lucru profesionist;
-apartenenta la o companie dinamica cu un colectiv tanar.

Companie nationala de top, detinatoare a unei retele de magazine specializate in amenajari interioare-comercializeaza produsele a peste 30 de fabrici producatoare de gresie si faianta din import si din Romania, obiecte si instalatii sanitare, mobilier de baie , parchet, usi, accesorii, adezivi, vopsele.
Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.