SEF RAION electrocasnice, lactate, mezeluri, alimente de baza pentru Deva

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea vanzarilor pe raionul alocat( electrocasnice/ fresh - mezeluri/ fresh - lactate/ alimente de baza)
- asigurarea prezentei sortimentelor de marfa la raft
- emiterea comenzilor de marfa in concordanta cu stocul existent
- gestionarea corecta a stocurilor
- plasarea corespunzatoare a marfurilor in spatiul de vanzare
- coordonarea echipei de angajati in activitatea de aranjare si etichetare corecta a produselor
- participarea la inventarele periodice

CERINTE

- experienta in coordonarea unui raion de marfa, studii medii/ superioare profil comercial, aptitudini manageriale, foarte bune abilitati de comunicare, bune cunostinte de operare PC, experienta in gestionarea stocurilor, cunostinte de marketing.
- foarte buna cunoastere a unei categorii de produse dintre cele amintite in titlu

BENEFICII OFERITE

Se negociaza in mod direct in functie de nivelul profesional .

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .