SEF RAION BRICOLAJ

Actual consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Coordoneaza activitatea comerciala, de aprovizionare si de intretinere a departamentului
 Coordoneaza echipele din magazin/sector in functie de activitatile din departamentului
 Organizeaza, planifica, coordoneaza si verifica inventarele anuale
 Urmareste stocurile si aplica masurile necesare pentru optimizarea lor
 Preia responsabilitatile si indatoririle Directorului de Magazin, in cazul in care acesta lipseste
 Dezvolta proiectele de amenajare spatii si gaseste mijloacele necesare pentru punerea in practica si comercializarea lor, in functie de cerintele clientilor.
 Are in vedere punerea in practica a merchandising-ului pentru gamele de produse de care este responsabil..
 Este la curent cu tendintele pietei de bricolaj (DIY) si le aplica in munca de zi cu zi.
 Elaboreaza rapoarte si analize.

CERINTE

 Studii universitare
 Experienta relevanta in conducerea unei echipe
 Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
 Capacitate de comunicare, coordonare si lucru in echipa
 Abilitati avansate de operare pe calculator (Microsoft Office)
 Cunostinte limba Franceza/ Engleza

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru agreabil, intr-o companie internationala
Beneficiul unor importante programe de formare oferite de companie
Posibilitati de dezvoltare a carierei
Conditii de munca motivante
Sediul companiei situat la Bucuresti; posibilitati de deplasare in Romania si in strainatate.

As a management recruiting company Actual Consulting\'s area of excellence is the recruitment of senior management positions through executive search procedure which represents 90% of our business services. For middle management, specialized and regional positions, we also apply a combined method advertised selection complemented by a limited direct search.