SEF RAION/ ADJUNCT SEF RAION- BUCURESTI

Sc Domo Retail SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru cel mai nou magazin din Bucuresti cautam SEF DE RAION/ADJUNCT SEF RAION:

· Asigura sprijinul sefului de magazin pentru atingerea prin profesionalism si abilitati manageriale, a unor cifre de vanzari, conform nivelului stabilit de managementul firmei;

· Cunoaste produsele pe raion si ofera clientilor informatiile solicitate;

· Verifica in momentul receptionarii marfurilor, existenta actelor legale ce trebuie sa insoteasca marfa

· Cunoaste conditiile de creditare;

· Depune toate eforturile in realizarea targetului de vanzari

CERINTE

- studii medii sau superioare finalizate
- dinamism
- experienta anterioara intr-un post similar
- abilitati de management
- spirit organizatoric dezvoltat
- capacitati de planificare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si comision de management, bonuri de masa, mediu dinamic.

DESCRIEREA FIRMEI

Vrei sa faci parte din echipa Domo?

Suntem o companie cu potential dovedit, unul dintre cei mai puternici retaileri de electronice, electrocasnice, IT si telecom din piata romaneasca.

In filozofie, DOMO inseamna ca avem un set de valori pe care nu le-am incalcat niciodata – respectul fata de cuvantul dat, parteneriatul, perseverenta si seriozitatea.

Vrem sa fim perceputi ca unul din cei mai onesti si de incredere parteneri din mediul de angajatori, iar angajatii nostri sa ne vada ca cei mai apropiati de nevoile lor si sa ne prefere pentru oportunitatile reale de cariera, pentru mediul tanar si dinamic in care isi pot desfasura activitatea.

Nu ezita si aplica acum!
Oportunitatile cresc odata cu oamenii!