SEF PUNCT DE LUCRU

RIO BUCOVINA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica clientii potentiali, ii contacteaza, lanseaza oferte de vanzare, asigura portofoliul de comenzi in concordanta cu potentialul de comercializare si desfasoara comunicarea eficace cu clientii pentru transmiterea informatiilor referitoare la produse;
- Negociaza cu virtualii clienti contractele de livrare, inclusiv modificarea acestora, urmarind solutionarea eventualelor diferente dintre cerinte si oferta;
- Determina si analizeaza cerintele clientilor referitoare la produse;
- Asigura constientizarea personalului propriu asupra relevantei si importantei activitatilor pe care le desfasoara in cadrul companiei, precum si asupra modului in care contribuie la realizarea obiectivelor.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala;
- Carnet de conducere cat. B;
- Experienta in functii similare - min.1 an;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Capacitate de organizare;
- Spirit de observatie dezvoltat;
- Capacitate de lucru in conditii de stress si program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Companie aflata in topul producatorilor de ape minerele si bauturi racoritoare.
- Pachet salarial motivant.

RIO BUCOVINA este in top 5 al celor mai mari producatori de ape minerale din Romania, avand in portofoliu branduri precum BUCOVINA - apa minerala naturala, La Vitta, bauturile racoritoare RIO, La Vitta si Bon Ton.