Sef Punct de Lucru

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Organizarea, coordonarea si gestionarea punctului de lucru d.p.d.v. administrativ si comercial;
• Gestionarea, implementarea si respectarea procedurilor de lucru;
• Urmarirea si indeplinirea obiectivelor stabilite;
• Organizarea, coordonarea si evaluarea echipei;
• Monitorizarea si dezvoltarea relaţiilor de afaceri cu clienţii existenţi;
• Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
• Transmiterea informatiilor relevante despre concurenta;
• Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

• Studii superioare de profil tehnic;
• Experienta in vanzarea de produse tehnice catre clientul final/utilizator al produsului;
• Vechime: minim 3 ani pe o pozitie similara;
• Aptitudini de planificare, coordonare, monitorizare si evaluare;
• Abilitati de negociere;
• Gandire strategica, logica, capacitate decizionala;
• Spirit analitic, cu capacitate de ierarhizare a prioritatilor;
• Abilitatţi de lucru cu cifre si documente;
• Cunostinte operare PC;
• Permis conducere categoria B.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.