SEF PROIECT PROTOTIP

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura compatibilitatea nevoilor proiectelor de prototip cu resursele existente la fiecare nivel de competente implicat;
- Asigura coerenta de desfasurare a proiectelor prin implicarea tuturor resurselor in mod eficient;
- Defineste si monitorizeaza termenele de realizare in concordanta cu obiectivele propuse;
- Formalizeaza si este responsabil de respectarea criteriilor de calitate, costuri, termene impreuna cu resposabilii de produse/ procese;
- Asigura implicarea responsabila si eficienta a tuturor meseriilor implicate la fiecare nivel relevant.

CERINTE

Absolvent studii universitare in domeniul tehnic, inginer profil auto sau mecanica;
Experienta/ foarte bune cunostinte de management de proiect industrial;
Buna cunoastere a limbilor franceza si/ sau engleza;
Rigurozitate, foarte buna capacitate de analiza si sinteza;
Aptitudini de gestionare a relatiilor profesionale, in special la nivel international.

BENEFICII OFERITE

Ind. de masini, Echipamente, Mecanica si service auto, Inginerie, Productie

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial