SEF PROIECT PRODUS/PROCES

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea si animarea proiectulului pana la finalizare (obtinerea acordului pentru fabricatie), coordonarea activitatilor de logistica, calitate specifice fiecarui proiect, definirea planurilor de incarcare produs si proces in coerenta cu obiectivele si conducerea echipei implicate.

CERINTE

- Studii superioare tehnice, profil inginerie mecanica;

- Bune cunostinte de inginerie mecanica (motor, cutii viteze, punti, transmisii);

- Experienta de lucru in mediu industrial constituie un avantaj;

- Min. 2 ani experienta in conducerea unei echipe;

- Bune cunostinte de limba franceza si engleza;

- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.