Sef Proiect pentru centrale termoelectrice

TRAPEC SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de proiectare ¿i consultan¿¿, prin conducere ¿i elaborare de proiecte în domeniul centralelor termoelectrice, adresate marilor produc¿tori, precum ¿i consumatorilor de energie ¿i autorit¿¿ilor locale
- Raportare lunar¿ asupra activit¿¿ii
- Coordonare proiectan¿i de specialitate ¿i subproiectan¿i

CERINTE

- Forma¿ie universitar¿, inginer absolvent al unei facult¿¿i relevant¿ pentru domeniul centralelor termoelectrice
- Experien¿¿ de minimum zece ani, cu cel pu¿in ¿apte ani într-o firm¿ ce activeaz¿ în România în domeniul proiect¿rii centralelor termoelectrice
- Bun¿ cunoa¿tere a reglement¿rilor tehnice ¿i legislative în domeniul centralelor termoelectrice
- Calificarea suplimentar¿ în domeniul managementului proiectelor constituie un avantaj
- Aptitudini organizatorice, abilit¿¿i pentru lucrul în echip¿, comunicare
- Bun¿ cunoa¿tere a limbii engleze; cunoa¿terea limbii franceze poate reprezenta un avantaj
- Abilit¿¿i de utilizare MS Office, precum ¿i cunoa¿terea unor programe de calcul specializate, în domeniu
- Referin¿e privind participarea la proiecte complexe pentru centrale termoelectrice

BENEFICII OFERITE

- Pozi¿ie interesant¿ pentru dezvoltarea carierei profesionale, dezvoltarea unui parteneriat de lung¿ durat¿.
- Integrare într-un grup cu dimensiune interna¿ional¿
- Pachet financiar atractiv.

E¿ti în c¿utarea unui loc de munc¿ motivant, care s¿ te inspire zi de zi? Vrei s¿ lucrezi la standarde interna¿ionale al¿turi de speciali¿ti din întreaga lume? Vrei s¿ fii angajat al unei companii care încurajeaz¿ spiritul de echip¿, creativitatea si dezvoltarea personal¿? Trapec S.A. furnizeaza servicii de consultanta si proiectare în domeniile energie si infrastructura. Sunt acoperite urmatoarele domenii de interes: producerea, transportul si distributia energiei, utilizarea energiei, eficienta energetica, politica energetica, mediu înconjurator, constructii hidrotehnice, managementul proiectelor, drumuri si poduri, cai navigabile, cai ferate. Te asteptam in echipa noastra!