Sef Proiect Materiale Promotionale Dacia Renault

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza si asigura dezvoltarea gamei materialelor promotionale si a publicitatii la locul de vanzare;
Gestioneaza bugetul anual alocat activitatii de tiparire a materialelor promotionale si a obiectelor promotionale;
Gestioneaza productia cataloagelor, brosurilor si a pliantelor in concordanta cu strategia de marketing a marcilor Dacia si Renault;
Coordoneaza si consiliaza buna aplicare a identitatii de marca;
Implementeaza si gestioneaza gama de obiecte promotionale in concordanta cu politica de produs, atat pentru directia marketing, cat si pentru celelalte departamente din cadrul companiei.

CERINTE

Absolvent (a) de studii superioare, de preferinta marketing;
Minim 1 an experienta in marketing;
Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office si Photoshop;
Bune cunostinte de limba engleza si limba franceza;
Abilitati de negociere;
Persoana minutioasa, organizata, foarte atenta la detalii.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru international;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial competitiv;
Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.