SEF PROIECT in domeniul proiectarii de drumuri si poduri (SEF PROIECT DP)

TRAPEC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de proiectare, asitenta tehnica, prin coordonarea si elaborare de proiecte in domeniul investitiilor de drumuri si poduri;
- Raportare lunara asupra evolutiei activitatii;
- Coordonare proiectanti de specialitate si subproiectanti.

CERINTE

- Formatie universitara, inginer absolvent al Facultatii de Constructii Cai Ferate Drumuri si Poduri;
- Experienta de minimum cinci ani, a activat intr-o firma din Romania in domeniul proiectarii de drumuri si poduri;
- Buna cunoastere a reglementarilor tehnice si legislative in domeniul proiectarii de drumuri si poduri;
- Calificarea suplimentara in domeniul managementului proiectelor constituie un avantaj;
- Aptitudini organizatorice, abilitati pentru lucrul in echipa, comunicare;
- Buna cunoastere a limbii engleze; cunoasterea limbii franceze poate reprezenta un avantaj;
- Abilitati de utilizare MS Office, precum si cunoasterea unor programe de calcul specializate, in domeniu;
- Referinte legate de participarea la proiecte complexe pentru constructia de drumuri si poduri;

BENEFICII OFERITE

- Pozitie interesanta pentru dezvoltarea carierei profesionale, dezvoltarea unui parteneriat de lunga durata.
- Integrare intr-un grup cu dimensiune internationala
- Pachet financiar atractiv.

Esti in cautarea unui loc de munca motivant, care sa te inspire zi de zi? Vrei sa lucrezi la standarde internationale alaturi de specialisti din intreaga lume? Vrei sa fii angajat al unei companii care incurajeaza spiritul de echipa, creativitatea si dezvoltarea personala? Trapec S.A. furnizeaza servicii de consultanta si proiectare in domeniile energie si infrastructura. Sunt acoperite urmatoarele domenii de interes: producerea, transportul si distributia energiei, utilizarea energiei, eficienta energetica, politica energetica, mediu inconjurator, constructii hidrotehnice, managementul.