Sef Proiect Centrale Electrice

Trapec SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de proiectare si consultanta, prin conducere si elaborare de proiecte in domeniul centralelor electrice, adresate marilor producatori, precum si consumatorilor de energie si autoritatilor locale;
- Raportare lunara asupra evolutiei activitatii.

CERINTE

- Formatie universitara, inginer absolvent al unei facultati relevanta pentru domeniul centralelor electrice;
- Experienta de minimum zece ani, cu cel putin sapte ani intr-o firma ce activeaza in Romania in domeniul proiectarii centralelor electrice;
- Buna cunoastere a reglementarilor tehnice si legislative in domeniul centralelor electrice;
- Referinte referitoare la participarea la proiecte complexe pentru centrale electrice;
-Calificarea suplimentara in domeniul managementului proiectelor constituie un avantaj;
- Aptitudini organizatorice, abilitati pentru lucrul in echipa, comunicare;
- Buna cunoastere a limbii engleze; cunoasterea limbii franceze poate reprezenta un avantaj;
- Foarte buna utilizare a software de tip Office, precum si cunoasterea unor programe de calcul specializate, in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Pozitie interesanta pentru dezvoltarea carierei profesionale;
- Integrare intr-un grup cu dimensiune internationala.
- Pachet financiar atractiv.

Trapec S.A. - Divizia Energie furnizeaza consultanta si servicii în domeniul energiei, acoperind toate domeniile de interes: producerea, transportul si distributia energiei, utilizarea energiei, eficienta energetica, politica energetica, mediu înconjurator, constructii hidro, partea economica a proiectelor energetice, finantarea proiectelor energetice, managementul proiectelor, cursuri de pregatire si perfectionare.