SEF PROIECT

RCI Leasing Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Managementul proiectelor (Structurarea planului general al derularii proiectului ; Identificarea si analiza riscurilor ; Detalierea, stabilirea si urmarirea calendarului de implementare ; Asigurarea comunicarii si relatiei
transversale intre participantii la proiect ; Realizarea bilantului de proiect)
- Realizeaza mentenanta functionala a aplicatiilor de gestiune
- Formalizeaza cererile de dezvoltari suplimentare
- Asigura receptia, testarea si gestiunea neconformitatilor din aplicatiile de gestiune
- Gestioneaza relatia cu prestatorii de servicii informatice

CERINTE

Studii superioare.
Cunoasterea limbilor engleza si/sau franceza nivel fluent
Experienta in gestiunea proiectelor informatice, de preferinta intr-o companie multinationala
Cunoasterea specificitatilor domeniului leasing constituie un avantaj.
Aptitudini de planificare, analiza, sinteza si colaborare in transversal.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, posibilitati de cariera intr-un mediu international, programe de formare.

Infiintata in ianuarie 2002, RCI Leasing Romania IFN este o filiala 100% a grupului Renault, detinuta de RCI Banque.
RCI Banque este parte integranta a grupului Renault care sprijina exclusiv vanzarile marcilor sale, peste tot in lume.