Sef Procesare produse compuse

SC Eurogama Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea activitatii de procesare (ambalare) produse compuse
Intretinerea comunicarii cu beneficiarul
Asigura preluarea mostrelor sau a confirmarilor de lucrari
Coordonarea si controlul activitatii de productie
Urmarirea gestiunii si a fluxului de marfa, intrari/iesiri,stocuri
Lansarea comenzilor interne de productie
Intocmirea, lansarea si urmarirea comenzilor de procesare
Furnizarea informatiei de facturare
Raportari si analize - realizari, activitati, venituri, costuri
Identificarea de masuri pentru cresterii eficientei procesarii

CERINTE

Capacitate analitica
Capacitate organizatorica
Spirit de observatie
Comunicativitate si flexibilitate
Absolvent al unei facultati cu profil tehnic
Experienta in activitati similare minim 1 an
Cunostinte calculator: Excell,Word, MsProject(avantaj)),Outlook

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de prestigiu in domeniul productiei tipografice