SEF PARC AUTO

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Administrarea parcului auto (basculante, macarale, buldozere, excavatoare, autoturisme, etc.);
* Programare revizii;
* Evidenta stricta a masinilor (fise individuale);
* Evidenta centralizarii consumului de carburanti: kilometrii parcursi;
* Monitorizare GPS.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare tehnice;
* Experienta minim 3 ani pe un post similar;
* Cunostinte bune MS Office, Internet;
* Permis de conducere cteg. B.

Candidatul ideal trebuie sa fie implicat, dinamic, loial, organizat

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este cuprins intre 700 - 900 EURO.
In perioada de proba salariul NET este cuprins intre 600 - 700 EURO.
Se ofera auto la dispozitie.
Program de lucru L-V, 7.00-18.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 4.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro