SEF OBIECTIV CLADIRI DE BIROURI

Deziclean Retail Division

Job expirat

RESPONSABILITATI

- aloca sarcini de lucru si coordoneaza personalul de curatenie de la obiectiv (sediul Clientului)
- urmareste modul in care personalul de curatenie isi executa sarcinile de lucru si raspunde in fata Clientului
- rezolva in mod satisfacator si prompt eventualele nemultumiri/ solicitari ale Clientului.
- intocmirea pontajelor lunare;
- intocmirea inventarelor si a necesarului de materiale si de echipamente

CERINTE

- este obligatorie o experienta in firme de curatenie si cunoasterea echipamentelor si solutiilor de curatenie specifice;
- orientare catre Client;
- orientare catre rezultate si calitate;
- spirit de observatie si atentie la detalii;
- persoana determinata, cu putere convingere si autoritate in fata subalternilor;
- bune abilitati de comunicare si de relationare;
- simt de raspundere;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de curatenie