Sef Obiectiv

CPI SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura paza obiectivului/ locatiei, integritatea bunurilor si valorilor si protectia persoanelor care sunt prezente in obiectiv/locatie.
Raspunde de nivelul de pregatire al agentilor de paza.
Organizeaza zilnic efectivele de agenti pentru paza si verifica cunoasterea de catre acestia a modului de actiune in diferite situatii precum si de nivelul lor de pregatire.
Tine evidenta orelor de serviciu ale agentilor de paza, urmareste respectarea planificarii lunare.
Urmareste permanent respectarea in cadrul dispozitivului de paza a prevederilor legale privind regimul armelor si munitilor.
Cunoaste si asigura respectarea regulilor de acces in obiectiv.
Investigheaza persoanele suspecte retinute de agentii de paza,etc.

CERINTE

Stagiul militar satisfacut.
Peste 21 ani.
Minim 2 ani experienta in domeniu sau 5 ani vechime in munca.
Cunostiinte Legea 333/2003, legea 295/2004
Aptitudini fizice si psihice
Abilitati de comunicare
Flexibilitate, atentie la detalii, capacitate de lucru prelungit.
Opereare calculator.
Cunostinte de comunicare radio, Sisteme de alarmare si functionarea lor, proceduri de patrulare

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

- Paza si protectie
- Monitorizare & Interventie
- Patrulare mobila
- Sisteme de securitate
- Transport valori
- Procesare numerar