SEF MAGAZIN (produse IT) DIVERTA & BEST COMPUTERS

Diverta membru - RTC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si organizeaza intreaga activitate din magazin;
- Supravegheaza si verifica prin sondaj receptia, etichetarea, expunerea si estetica produselor din raioane;
- Coordoneaza sau participa direct la actualizarea preturilor de vanzare;
- Analizeaza situatia stocurilor din magazin;
- Supravegheaza si analizeaza cererile de retur;
- Lanseaza comenzile speciale primite de la clienti;
- Analizeaza si raspunde de deciziile luate asupra reclamatiilor /sesizarilor clientilor;
- Asista si consiliaza clientii in procesul de achizitie a produselor;
- Contabilitate primara, registrul de casa, nota de receptie, foi de varsamant, deconturi ;
- Tine evidenta si gestiunea tuturor documentelor cu regim special primite in consum in magazin;
- Organizeaza inventarele, stabileste comisia de inventariere.

CERINTE

-studii superioare finalizate;
-experienţă în vânzări /magazin IT, într-o poziţie similară;
- coordonare personal min 1 an;
-cunostinte operare PC (word, excel)- nivel avansat
-cunostinte de engleza - nivel mediu;
-abilităţi de organizare, coordonare persoanal;
-persoana dinamica, comunicativa;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru atractiv, dinamic; posibilitati de dezvoltare profesionala.

Retea nationala de magazine de carte, muzica, IT&C si papetarie