SEF MAGAZIN POLICE - Carrefour Feeria (Baneasa)

PROFILERS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea echipei de vanzari in vederea atingerii targetului si obiectivelor
Evalueaza si motiveaza personalul din subordine
Tine evidenta stocurilor din magazine la zi si gestioneaza relatia cu furnizorii
Verifica actele intocmite de consilierii de vanzari
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor din magazin: bijuterii, ceasuri si ochelari de soare.
Clientul nostru este proprietarul unei retele de magazine in plina expansiune ce comercializeaza bijuterii, ceasuri si ochelari de soare marca Police (www.policesunglasses.ro).
Salariu motivant.

CERINTE

Initiativa si perseverenta
Bune abilitati de leadership
Bune abilitati de comunicare si putere de convingere;
Orientare spre rezultate;
Putere de concentrare, abilitati organizatorice, simtul detaliului;
Experienta intr-un post similar de min. 1 an
Persoana comunicativa, sociabila, atitudine optimista;
Studii superioare;
Cunostinte operare PC;
Cunostinte contabilitate primara
Cunoastere limbii engleze este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANIE SPECIALIZATA IN DEZVOLTAREA RESURSELOR UMANE.
SERVICII: EVALUARE PERSONAL, RECRUTARE, TRAINING, CONSULTANTA