Sef magazin pentru outletul Fashion House

Shoexpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea magazinului, intrari/ iesiri de marfa, gestioneaza relatiile cu clientii, cu autoritatile locale, cu administratia centrului comercial, cu institutiile bancare, gestioneaza si supervizeaza personalul angajat la magazin, comunicarea cu sediul central.

CERINTE

Persoana ambitioasa, motivata, dinamica, comunicativa, capabila sa fie lidera unei echipe, dispusa la un program prelungit.
Studiile superioare si experienta in conducerea unui magazin mare, dintr-un centru comercial, reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Veniturile lunare sunt foarte motivante, si sunt in stransa legatura cu performantele obtinute. De asemena oferim un mediu de lucru modern, o echipa tanara, optimista, training-uri, diverse beneficii.

ECCO este cea mai mare retea de magazine monobrand, cu profil incaltaminte si accesorii pt. incaltaminte, la nivel mondial. Este prezenta in peste 70 tari din lume.
Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste. Odata cu extinderea la nivel national, dorim sa devenim lideri si pe piata nationala.