SEF MAGAZIN GRESIE, FAIANTA, OBIECTE SANITARE

Progetto Casa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonare echipa de vanzari din show-room-ul pe care il coduce.
- Tine legatura cu departamentele de gestiune, contabilitate si management pentru o buna coordonare a activitatii in magazin.
- Consilierea si asistenta in alegerea materialelor pentru amenajari interioare - gresie, faianta, obiecte sanitare, instalatii termice, corpuri de iluminat.
- Cunoasterea produselor si realizarea impreuna cu echipele de vanzari din show-room, a unor vanzari cat mai complete catre cat mai multi clienti.

CERINTE

- Studii medii (liceu absolvit)- minim.
- Experienta in conducerea unei echipe de vanzari.
- Experienta in vanzarea de materiale pentru amenajari interioare sau produse de larg consum.
- Capacitatea de a invata cat mai multe caracteritici tehnice ale produselor.
- Capacitate de comunicare foarte buna.
- Spirit de echipa.
- Cunoasterea unei limbi straine reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu de baza 1500 RON, 20 de bonuri de masa.
- Comisioane pentru atingere targeturi vanzari si relatii cu clienti importanti .
- Bonusuri pentru conducerea cu succes a magazinului.

Firma importatoare si distribuitoare de materiale pentru amenajari interioare, gresie, faianta, obiecte si instalatii sanitare si termice.