Sef Magazin

S.C. ZIGGO HOUSE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Consolidarea colectivului si functionarea departamentului de vanzari in conditii optime prin asumarea şi ducerea la îndeplinire a sarcinilor ce revin vanzatorilor si casierilor.
2. Monitorizarea referitoare la angajati, marfuri, documente, clienti sau orice evenimente din cadrul magazinului si informarea corecta a conducerii societatii asupra tuturor acestor aspecte.
3. Monitorizarea aspectului general al magazinului, din punct de vedere estetic si functional.
4. Atingerea unui volum cat mai mare de vanzari.

CERINTE

Cunostinte Microsoft Office
Cunostinte management, merchandising
Cunoasterea limbii engleze
Experienta in pozitie similara

BENEFICII OFERITE

abilitate de comunicare
abilitate de conducere
impozant,dinamic si responsabil
dorinta de a munci mult
capacitate de organizare, rezistenta la stres

Comercializare imbracaminte si incaltaminte pt dame si barbati prin magazine proprii