SEF MAGAZIN

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-comunica cu seful de echipa, in vederea bunei desfasurari a activitatii
- mentine legatura cu seful de magazin, in scopul stabilirii nevoilor de personal si de activitati
- coordoneaza activitatea sefului de echipa si a lucratorilor

CERINTE

- salariu fix + tichete de masa
- perspective de dezvoltare profesionala si salariala
- mediu de lucru profesional

BENEFICII OFERITE

- minim studii medii/studii superioare
- experienta pe un post similar, de coordonare
- cunostinte PC
- abilitati de comunicare si coordonare
- organizare

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.
Clientul nostru este o companie internationala ce presteaza servicii profesionale de curatenie adaptate nevoilor clientilor sai, importanti jucatori pe piata de retail.