SEF LIVRARE-produse alimentare

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Supervizarea operatiunile zilnice de livrare (aproximativ 10 persoane);
* Responsabil de mentinerea la zi a stocurilor;
* Asigurarea unei zone de depozitare curata si ordonata;
* Supravegherea manipularii si aranjarii produselor;
* Colaborearea cu depozitul de productie in privinta comenzilor de livrare;
* Respectarea termenului de livrare a produselor;
* Completarea certificatelor de calitate pentru toate produsele livrate clientilor si trimiterea unei copii la departamentul de calitate;
* Controlarea, cantarirea si masurarea produselor ce vor fi livrate;
* Stocarea materialelor in conformitate cu sistemul;
* Participarea la inventar si rezolvarea problemelor aparute;
* Relationarea cu Managerul de Logistica in legatura cu programul camioanelor;
* Prezentarea documentelor necesare departamentului de contabilitate;
* Prezentarea zilnica a unui raport de livrare Directorului de Operatiuni;
* Asigurarea eficientei masinilor;
* Respectarea normelor de protectie a muncii;
* Verificarea utilizarii corecte a FIFO in depozit;
* Introducerea in calculator a tuturor datelor referitoare la departamentul de livrare;
* Urmarirea documentelor si directionarea acestora catre departamentul comercial;
* Trimiterea rapoartelor zilnice catre Directorul Adjunct de Operatiuni;
* Realizarea programului angajatilor.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii medii;
* Experienta minim 3 ani pe post similar de SEF LIVRARE IND. ALIMENTARA;
* Avantaj cunostinte de limba engleza;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office, AVANTAJ ROVEMA;
* Avantaj permis auto categoria B;

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, responsabila, meticuloasa, cu bune abilitati de relationare interumana, un bun sef.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 1500 si 2000 RON;
- Se ofera telefon, transport asigurat la si de la locul de munca.
- Program de lucru L-V, 09.00-18.00, S de doua ori pe luna 09.00-18.00, cu disponibilitate pentru program prelungit.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT, AMBALARE SI COMERCIALIZARE PRODUSE AGROALIMENTARE.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 4.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro