SEF ECHIPAJE TRANSPORT VALORI- companie straina, lider pe piata industriei securitatii

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie prezenta la nivel National, activeaza in industria de securitate, fiind una dintre cele mai importante firme din Romania.
Fiind companie cu capital integral strain, se bucura de sprijinul si renumele mondial al firmei mama, putand astfel prezenta si pentru Romania aceleasi servicii complexe (paza si protectie, monitorizare si interventie, proiectare, monitorizare si intretinere sisteme, transport valori) profesioniste.

Avand in vedere ca departamentul de transport valori este in formare va invitam sa va alaturati echipei noastre de specialisti aplicand la acest anunt cu un cv actualizat.

Responsabilitati post:

Organizarea intregii activitati a departamentului de transport valori si implementarea procedurilor specifice
Coordonarea echipei proprii si dezvoltarea acesteia, pe baza unor planuri si bugetari prestabilite
- planifica, organizeaza, coordoneaza, indruma activitatea de transport valori si transmite situatia privind activitatea de transport valori executata in ziua precedenta;
- raspunde de intocmirea planului de executare a transportului de valori;
- intocmeste planificarea in serviciu a echipajelor.

CERINTE

Experienta de peste 5 ani in management de cash in tranzit
Experienta in coordonarea unor echipe mari (peste 50 persoane)
Studii superioare finalizate
Excelente abilitati in realizarea diverselor analize de cost si raportari
Persoana proactiva, capabila sa gaseasca solutii, organizata si perseverenta, bun people manager, gandire strategica
Cunostinte avansate de limba engleza
Cunostinte avansate de Excel si Power Point.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de-a lucra pentru o companie solid organizata, lider mondial in domeniu,
- posibilitati de dezvoltare profesionala,
- pachet salarial atractiv (se va negocia in functie de experienta pe o pozitie similara)

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.