SEF ECHIPA SECURITATE

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura un climat de siguranta clientilor Auchan

- Previne si combate sustragerile si distrugerile de produse din magazin

- Conduce şi coordonează serviciul de pază şi dispecerat

- Este răspunzător de modul executare al serviciului de securitate pe timpul serviciului său

- Participa, conform planificarii, la deschiderea si inchiderea magazinului pentru clienti

- Urmăreşte şi aplică respectarea interdicţiilor de acces

- Urmăreste respectarea normelor de securitate, igienă şi sănătate în muncă, prevederile cu privire la situaţiile de urgenţă

- Participa împreună cu responsabilul PSI la verificările şi reviziile sistemului de detecţie şi stingere a incendiilor

CERINTE

- calificare: studii medii sau superioare, minim diploma de agent de securitate

- experienta: minim 3 ani activitate in domeniul pazei si protectiei

- disponibilitate faţă de client şi faţă de angajaţi, capacitate de organizare a activitatii si a timpului, capacitate de adaptare, rigurozitate, autoritate, eficienta, orientare spre rezultate, spirit de observatie, spirit de echipa, politete

- cunostinte: operare PC, sisteme tehnice de securitate, planificare si coordonare

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv
prime
oportunitati promovare

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 175.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.