Sef echipa MLM-suplimente nutritive, cosmetice100% naturale

vipgroup srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vreti sa castigati niste bani in plus? Sunteti dispus(a) sa sacrificati 6-8 ore pe saptamana pentru asta? Atunci ati gasit job-ul ideal.

Compania noastra se ocupa cu vanzarea de suplimente nutritive si cosmetice 100% naturale produse in una din cele mai mari fabrici de profil din lume(Arkopharma).

IMPORTANT: nu exista investitii initiale.Dupa 10 luni de inactivitate contractul se inchide automat fara obligatii. De asemenea contractul se poate inchide si la dorinta dumneavoastra.

Majoritatea oamenilor care au acceptat acest job, au facut-o deoarece au inteles ca aceasta afacere le poate creste semnificativ veniturile si implicit nivelul de trai.

CERINTE

-persoana ambitioasa, rabdatoare
-bun lucrator in echipa
-persoana descurcareata cu abilitati de convingere
-seriozitate si onestitate
-dinamism

ATRIBUTII:
-crearea propriei echipe pe care trebuie s-o conduceti in asa fel incat sa va aduca profit
-formarea unui cerc de clienti

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-56% comisioane din valoarea comenzilor
-40% reducere pentru distribuitori
-participarea la concursuri si competitii(puteti castiga excursii anuale gratuite daca ajungeti la un anumit venit)
-puteti plasa comenzile online
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari

Servicii de coordonare vanzari suplimente nutritive, vitamine si cosmetice 100% naturale, produse in una din cele mai mari renumite fabrici de profil din Europa(Arkopharma).