Sef echipa - electrice / sanitare / HVAC

Uti Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Pentru un proiect complex de infrastructura urbana, in Bucuresti, cautam Sefi de Echipa, cu urmatoarele responsabilitati:

Vei raspunde de executarea la timp si de calitatea lucrarilor incredintate;
Vei raspunde de coordonarea activitatii echipei de lucru din subordine (7 persoane);
Vei raspunde de introducerea in lucru a materialelor primite, conform documentatiei de executie
Vei urmari si verifica pe timpul executiei lucrarii respectarea riguroasa a proiectului si cerintelor de calitate;
Vei raspunde de respectarea legislatiei privind protectia muncii, precum si a normelor interne.
Vei intocmi cantitatile de lucrari executate si consumurile de materiale pentru realizarea acelor cantitati de lucrari;
Vei stabili perioadele de executie a lucrarilor in functie de normele in vigoare si proiectul existent, in vederea unei productivitati cat mai ridicate
Vei verifica indeplinirea planului de lucru zilnic
Vei intocmi necesarul de materiale pentru aprovizionat;
Vei raporta periodic stadiul lucrarii catre seful de santier si managerul de proiect;

CERINTE

Studii medii, profil instalatii / constructii sau similar
Experienta solida in coordonarea de lucrari de specialitate (electrice / sanitare / HVAC)
Experienta solida in gestionarea de bugete si echipe de lucru (minim 10 persoane in subordine)
Cunostinte foarte bune de citire planuri
Disponibilitate pentru lucru in subteran si efort fizic sustinut
Abilitati de planificare si organizare foarte bune
Operare PC

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Vei lucra intr-un proiect complex de infrastructura urbana, unde te vei dezvolta profesional
Vei face parte dintr-o echipa dinamica si profesionista, orientata spre performanta si calitate
Salariu motivant
Tichete de masa

Pentru a aplica la aceste posturi, puteti sa trimiteti cv-ul dvs. actualizat si la adresa recrutare@uti.eu.com, mentionand in subiectul mesajului: "Sef echipa executie instalatii - Bucuresti"

UTI is a holding of powerful and flexible companies, capable of offering a wide and complex range of customized products and services.
UTI has a 21-year long experience on the national and international markets, its competencies in various fields are covered by its 4 business lines: Homeland and Defense Security, Information Technology and Communications, Traffic Management,
Construction and Facility Management and provides turnkey solutions for transportation, energy, oil & gas industry, government, local authorities, financial institutions, corporations and commercial sites. For the next five-year long period UTI has established bold strategic goals, such as listing to an European stock exchange and getting international brand recognition.