Sef Echipa Distributie

S.C. PostMaster S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea unei echipe de promoteri care vor distribui materiale publicitare în cutiile postale. Ca sef de echip¿, va trebui s¿ selecteze, s¿ instruiasc¿ si s¿ supervizeze activitatea promoterilor s¿i în conformitate cu regulile de distributie prestabilite.

CERINTE

Dorim s¿ angaj¿m persoane entuziaste si responsabile având un minim de experien¿¿ în coordonarea unei echipe.
Candidatul ideal are abilit¿ti în a planifica atât activitatea proprie cât si a întregii echipe. Are cunostin¿e minime de operare PC (programe de baz¿ - Excel, Word, Outlook) si de¿ine permis de conducere auto de cel putin un an.

BENEFICII OFERITE

Candidatiilor selecta¿i li se ofer¿ sansa s¿-ti dezvolte calit¿tiile într-un mediu dinamic, profesionist si transparent în conditii salariale deosebite.
Candidatii pot trimite CV prin email la adresa: hr@pmaster.ro

Compania desfasoar¿ activit¿ti de distributie de materiale publicitare si curierat.