SEF ECHIPA

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si monitorizarea personalului din subordine
- organizarea activitatii persoanalului din subordine
- buna gestionare a relatiei cu clientul
- controlul activitatii si al programului persoanelor coordonate
- aprovizionarea cu produsele specifice activitatii.

CERINTE

- minim studii medii
- experienta pe un post similar, de preferinta in retail, de minim 6 luni.
Pe langa aceasta, trebuie sa fie o persoana organizata, meticuloasa, comunicativa, cu capacitate si abilitati de conducere.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu atractiv + tichete masa
- perspective de dezvoltare profesionala
- mediu de lucru placut.

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.
Clientul nostru este o companie internationala ce presteaza servicii profesionale de curatenie adaptate nevoilor clientilor sai, importanti jucatori pe piata de retail.