Sef Depozit - Gestionar

GERMANOS TELECOM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si administreaza spatiile de depozitare
- Propune si implementeza masuri de eficientizare a fluxului de marfa in depozit;
- Participa si este implicat in diverse proiecte in vederea inbunatatirii activitatii;
- Integreaza si instruieste personalul din subordine
- Organizeaza si participa la inventarele lunare
- Receptioneaza prin verificare cantitativa si calitativa a cumpararile si retururile de marfa
- Asigura livrarea produselor conform standardelor companiei pe baza dispozitiilor de livrare
- Supervizeaza incarcarea produselor in mijloacele de transport
- Optimizare transportul marfa
- Se ocupa de buna functionare a echipamentelor de manipulare din dotare

CERINTE

- Minim studii medii finalizate;
- Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- Operare PC, cunostinte despre softuri de gestiune;
- Stagiul militar finalizat;
- Persoana organizata, dinamica , capabila sa-si asume responsabilitati si sa gestioneze o situatie de criza;
- Cunostinte limba engleza;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivat
- Tichete de masa
- Telefon
- Transport asigurat

Suntem o companie internationala aflata intr-o continua dezvoltare, operator COSMOTE, avand in Romania 111 magazine care comercializeaza telefoane mobile si accesorii, baterii speciale, ceasuri, calculatoare, aparate foto, si alte produse electronice.
Pentru depozitul nostru situat in Comuna Stefanestii de Jos, Soseaua de Centura nr. 2, Jud. Ilfov, angajam urgent
SEF DEPOZIT