SEF DEPOZIT cu gestiune

Ruukki Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ruukki produce si vinde componente, produse, si sisteme metalice complete si ofera solutii \\\"la cheie\\\" pentru industria constructiilor civile si industriale si a constructiilor de masini. Compania opereaza in 24 de tari si are peste 14.600 de angajati.

In 2007 Ruukki construieste prima fabrica de componente metalice dedicata segmentului constructiilor civile si industriale din Romania. Unitatea de productie, se intinde pe o suprafata de 27 000 m2 si este in judetul Giurgiu, langa comuna Bolintin Deal, la aproximativ 20 km distanta de Bucuresti.

Productia va cuprinde: linii de productie pentru profile si structuri de otel, panouri sandwich, profile pentru acoperisuri si pereti si casete structurale. In noua fabrica, vor fi angajati in total aproximativ 400 salariati de la muncitori calificati pana la personal pentru activitatea de birou.

Descrierea postului:
-Receptia, inventarierea si eliberarea marfurilor pe baza unor documente specifice;
-Asumarea raspunderii legale pentru bunurile aflate in gestiune
-Coordonarea echipei de operatori depozit
-Organizarea activitatilor de sortare, ambalare, incarcare si descarcare
-Inventarierea periodica a stocurilor.

CERINTE

-Experienta de minim 2 ani pe un post de gestionar
-Cunostinte despre gestiunea stocurilor
-Operare PC : MS-Office - foarte bine
-Disponibilitate pentru lucrul in schimburi.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv (salariu fix si bonusuri in functie de performanta)
-bonuri de masa
-transport gratuit
-lucrul intr-o companie stabila si in continua dezvoltare
-conditii de lucru la standarde occidentale.

Ruukki is an international supplier of metal-based components, systems and integrated systems to the construction and mechanical engineering industries.
Ruukki has operations in 23 countries and employs 14,500 people. The net sales in 2006 totalled EUR 3.7 billion.

Due to the strategy of the company focused on growth on Central and Eastern Europe, Ruukki will be-comes a local manufacturer of metal-based construction materials in Romania in 2007 through his in-vestment plan of EUR 35 million.
The plant will be built in municipality of Giurgiu, about 20 km from Bucharest and will cover the metal-based production from profiling and steel frame to sandwich panels, roofing, cladding profiles and liner trays.

For more details please contact our web site: www.ruukki.com.