SEF DEPOZIT- companie ce activeaza in domeniul FMCG

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Clientul nostru este o companie cu capital integral privat, unul dintre principalii jucatori de pe piata producatorilor de dulciuri din Romania.

Responsabilitati:
- organizarea si coordonarea activitatii specifice depozitului de produse finite
- coordonarea echipei din subordine
- evidentierea clara a stocurilor de produse finite
- implementarea standardelor de calitate asumate de companie (incluzind proceduri specifice stocurilor de produse finite)
- supervizarea intocmirii documentelor specifice (conform standardelor companiei si regelementarilor financiar-contabile in vigoare)

CERINTE

Studii medii sau superioare
Experienta minim 3 ani intr-un post similar
Serios, dinamic, responsabil,spirit de initiativa
Excelente abilitati de lucru cu oamenii,abilitati de comunicare, coordonare, organizare;
Viziune de ansamblu in organizarea eficienta a spatiului (depozitului);
Cunostinte PC -obligatoriu
Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru modern
pachet salarial motivant
program de training

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei de peste 6 castigata de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.