Sef Depozit - Bucuresti

SC PIRITEX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea procesului de receptie, depozitare, transport si livrare a marfurilor in depozit;
- organizarea fluxului de lucru in depozit;
- coordonarea activitatilor echipelor din subordine;
- stabilirea traseelor optime pentru efectuarea la timp a livrarilor;
- organizarea inventarelor fizice pentru marfurile din diferite gestiuni din subordinea sa;
- repartizarea comenzilor primite catre gestiunile corespunzatoare;
- urmarirea concordantei dintre comanda si incarcare.

CERINTE

- studii medii;
- experienta intr-un post similar de minim 2 ani, experienta in domeniul pardoselilor calde si reci reprezinta un avantaj;
- foarte bune abilitati de lucru cu oamenii;
- abilitati de comunicare, organizare si planificare.

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet competitiv si oportunitatea unei cariere de succes.

PIRITEX este unul din liderii nationali in piata finisajelor si pardoselilor din Romania. Compania este activa in domeniul logistic, al distributiei si retailului, operand structuri de vanzare si o retea de magazine la nivel national.