Sef Depozit

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica, organizeaza, coordoneaza si conduce activitatile specifice din cadrul depozitului;
- analizeaza, decide si confirma respectarea termenelor de pregatire a comenzilor de produse in functie de termenele de livrare solicitate;
- se asigura de existenta si corectitudinea tuturor documentelor de intrare/iesire;
- monitorizeaza operarea in sistemul de evidenta informatica al societatii a miscarilor de produse depozit;
- raspunde de corectitudinea inventarelor si de corectitudinea datelor si informatiilor pe care le introduce in sistemul de evidenta informatica al societatii;
- asigura gestiunea informatizata a stocurilor;
- coordoneaza activitatea de depozitare si gestionare si pregateste comenzile pentru livrare;
- asigura pastrarea materialelor pe sortimente,tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare;
- elibereaza marfurile in baza notelor de comanda aprobate;
- aa masuri de mentinere a stocurilor in limitele optime.

CERINTE

- capacitate de planificare si organizare
- cunostinte privind managementul stocurilor
- cunostinte MS Office
- cunostinte limba engleza
- carnet conducere categoria B
- abilitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru tanar si dinamic
- telefon mobil

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Moeller, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB etc.). EURO VIAL LIGHTING are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.