SEF DEPOZIT

HR BUSINESS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care produce si comercializeaza sisteme de tevi pentru constructii civile si industriale. In prezent, este disponibila in cadrul acestei companii pozitia de Sef Depozit - Gestionar.

Principalele responsabilitati vor include:

- Conducerea si supravegherea activitatii depozitului si a personalului din depozit in acord cu politicile si sistemele logistice interne ale companiei;
- Receptia, stocarea, conservarea si expeditia marfurilor;
- Raportarea intocmai si la timp, conform grilei de raportare interna;
- Controlul proceselor de lucru legate de gestiunea stocurilor;
- Participarea la selectia angajatilor, monitorizarea activitatii acestora si motivarea subordonatilor prin programe stabilite de comun acord cu managementul companiei.

CERINTE

Candidatii potriviti vor detine:

- Experienta anterioara intr-o pozitie similara de min. 3 ani;
- Diploma studii medii;
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Permis de conducere cat. B;
- Abilitati bune de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet motivant care include schema de bonusare, asigurare medicala si programe de instruire.

HR Business Consulting este o agentie care aduce un suflu nou pe piata serviciilor de consultanta pe probleme de resurse umane, avand o abordare moderna, apropiata si adaptata clientului, astfel incat cererea si oferta de munca sa se intalneasca cu maximul de succes.