SEF DEPOZIT

SC GREEN NET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Optimizarea si cresterea nivelului de eficienta a procesului de aprovizionare-livrare;
- Verificarea respectarii procedurilor si regulamentelor privitor la intrari-iesiri;
- Organizarea procesului de receptie si pregatire a livrarii marfii;
- Coordonarea fluxului de marfa in depozit;
- Organizarea si participarea la inventarele scriptice si faptice periodice;
- Planning livrari;
- Urmarirea permanenta a stocului (sesizarea neconcordantelor stocului fizic cu cel scriptic - facturi);
- Controlul tuturor actelor insotitoare ale marfurilor ce intra sau ies din gestiune;
- Urmarirea depozitarii corecte a marfurilor;
- Urmarirea permanenta a mentinerii curateniei si ordinii in depozit;
- Asigurarea livrarii marfurilor conform comenzilor;
- Asigurarea înc¿rcarii corecte ¿i la timp a ma¿inilor cu marf¿;
- Coordonarea si instruirea pesonalului din subordine;
- Supervizarea activitatii muncitorilor din subordine (incarcare / descarcare, depozitare, gestiunea stocurilor - peste 1400 coduri);
- Coordonarea activitatatii de ambalare, etichetare, depozitare, gestionare a produselor si pregatirea comenzilor pentru livrare.

CERINTE

-studii medii / superioare;
- experienta pe un post similar (minim 2 ani);
- cunostinte de operare PC: MsOffice, program de gestiune;
- bune abilitati de comunicare, organizare si management al personalului;
- persoana muncitoare, ambitioasa si cinstita - referintele candidatilor selectati vor fi verificate;
- abilitati de gestionare a termenelor limita si a stresului;
- atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant.

Lansata cu sapte ani in urma, Green Net este specializata in import si distributie de produse cosmetice/ dermato-cosmetice, produse naturiste/ suplimenti nutritivi si parafarmaceutice ale unor game varf de lance in pietele internationale de provenienta. Green Net si-a dobandit recunoasterea locala ca si distribuitor, dar si pe plan international ca reprezentant al unor marci importante, datorita rolului sau de gestionar al relatiei producator – retailer – consumator final, datorita rezultatelor sale si stilului sau antreprenorial.
Green Net a devenit unul dintre cei mai importanti distribuitori pentru cateva din marcile europene de succes:
- Aboca, Esi, Bottega Verde, Bios Line, Foltene, Selsun, Fresh & Clean, Programme Solaire, Sisma, Solidea, Ben Ped – Italia, Skincode – Elvetia, Lineance – Franta, Erba Vita - San Marino.
GREEN NET SA este membra a grupului de firme FARMEXIM - HELPNET - GREEN NET.