SEF DEPARTAMENT VANZARI / MULTINATIONALA

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea departamentului de vanzari la scara nationala

- organizarea vanzarii pe mai multe nivele de distributie

- furnizari pentru proiecte de antrepriza in constructii / infrastructura

- relatia cu autoritatile

CERINTE

- studii superioare in domeniul ingineriei sau economiei

- experienta minim 3 ani pe un post similar

- experienta in furnizari pentru proiecte mari de antrepriza in constructii / infrastructura

- comunicativitate si flexibilitate, capacitate de analiza

- cunostinte de lb. engleza

- cunostinte de lb. germana constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

- perspective de crestere

Firma mixta romano-austriaca ISG Romania este prezenta pe piata romaneasca din 1999. Incepandu-si activitatea in Ungaria si in Republica Ceha, in prezent ISG furnizeaza servicii specializate in domeniul resurselor umane in tarile Europei Centrale si de Est. ISG are astazi parteneri in Croatia, Cehia, Germania (Stuttgart, Frankfurt), Romania, Serbia, Slovacia, Slovenia. In Austria, ISG acopera intreg teritoriul prin reprezentantele sale din : Vienna, Villach, Graz, Tyrol, Salzbourg, St. Poelten si Wiener Neustadt.