Sef Departament Resurse Umane

Isovolta S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Managerul de Resurse Umane gestioneaza programul de resurse umane al Companiei;
- Dezvolta si implementeaza strategia, politica si procedurile de resurse umane;
- Coordoneaza procesul de dezvoltare organizationala, recrutare si selectie;
- Dezvolta si sustine programe de training, programe de evaluare interna si motivare a personalului;
- Dezvolta si implementeaza programul de comunicare interna;
- Monitorizeaza si evalueaza performantele personalului;
- Respecta legislatia in vigoare.

CERINTE

Absolvent studii superioare si indeosebi a unor cursuri nationale sau internationale in domeniul resurselor umane: recrutare, dezvoltare, elaborare de politici de personal, salarizare si pregatirea personalului (nivel management operativ-leadership, tehnic de productie si operational).
Experienta cel putin 5 ani in dezvoltarea de programe si politici de resurse umane in cadrul unor structuri organizationale mari, de tip SA, 600-700 de angajati).
Nivel avansat al cunoasterii limbii engleze.
Disponibilitate la efort, foarte buna comunicare, bun organizator, inalt spirit de analiza si sinteza, bun coordonator, flexibilitate, asumarea de responsabilitati.

SC ISOVOLTA SA este companie austriaca cu capital privat, producatoare de materiale electroizolante.
www.isovolta.ro