SEF DEPARTAMENT RECEPTIE MARFA

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT pentru Bucuresti datorita extinderii
Responsabilitati
Organizeaza si conduce personalul din subordinea directa;
Raspunde de respectarea structurilor si nomenclatoarelor de produse stabilite de conducerea societatii;
Raspunde de modul de receptie si depozitatare a marfurilor in bune conditii;
Intocmeste procesele verbale de predare a marfii si a notelor de retur;
Raspunde de accesul furnizorilor la rampele de descarcare si in depozite;
Participa si conduce sedintele de formare, pregatire si perfectionare a personalului subordonat;
Cerinte
Liceu, de preferat cu experienta profesionala de aprox. 12 luni in domeniul comercial;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, amabile;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv;