SEF DEPARTAMENT LUCRATORI COMERCIALI - COMPANIE MULTINATIONALA DE RETAIL

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica sarcinile de lucru si activitatile pe departament si zona de magazin pentru care este responabil(a);
- integreaza si instruieste noii angajati in cadrul departamentului;
- participa la alcatuirea cataloagelor, a gamelor de produse si a promotiilor sezoniere;
- organizeaza departamentul si zona de vanzare astfel incit sa transforme vizitatorii in cumparatori;
- participa la implementarea profilului de preturi specifice;
- lanseaza comenzi catre departamentul Logistica / Aprovizionare;
- participa la inventare
- prezinta gama de produse catre clienti;

CERINTE

- experienta in vanzari de minim 1-2 ani;
- cunostinte bune de utilizare PC;
- abilitati de organizare;
- abilitati de instruire, formare si dezvoltare a lucratorilor;
- orientare catre client

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Posiblitati de promovare
Training-uri periodice

Clientul nostru este o companie de retail, lider de piata in Romania, fiind una dintre cele mai apreciate si respectate branduri in domeniul in care activeaza. Avind in vedere planurile sale de extindere a activitatii suntem in cautarea unor profesionisti pentru postul de Sef departament lucratori comerciali