SEF DEPARTAMENT IGIENIZARE URGENT

Integra Import-Export S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaza activitatile de curatenie igienizare
-in cadrul Departamentului Calitate supravegheaza si controleaza actiunile legate de mentinerea normelor de igiena
- coordoneza o echipa de 10 subalterni din echipa de igienizare
- este responsabil in ceea ce priveste mentinerea normelor de igiena a fabricii, igienizare, pardoseli utilaje, norme HACCP
- supervizeaza dpdv calitate activitatile de Receptie/Livrare marfa
- se asigura de respectarea normelor privind calitatea marfurilor in fluxul de productie

CERINTE

- Facultatea de Medicina Veterinara prezinta un avantaj considerabil
- cunostinte privind sistemul HACCP

BENEFICII OFERITE

Aspectele financiare vor fi discutate la interviu

Sediul Integra este situat in Localitatea Chitila, foarte aproape (aprox 2 Km) de Bucuresti in zona Bucurestii Noi

Integra Import Export, unul din cei mai importanti procesatori de carne din Romania pentru marile retele de supermarketuri de tip Key Account, isi extinde activitatea si cauta cei mai buni candidati!