Sef Departament E-Development - Divizia E-business, sediul NCH

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conduce echipa de programatori din cadrul diviziei eDevelopment;
- Responsabil cu dezvoltarea si implementarea cu succes a proiectelor diviziei eBusiness (ex: LibraPay);
- Dezvolta si implementeaza noi facilitati in cadrul aplicatiilor bancare;
- Evalueaza constant facilitatile existente in cadrul aplicatiilor bancare in vederea propunerii de imbunatatiri;
- Participa activ, in cadrul unei echipe dedicate, la realizarea planurilor de proiect si la stabilirea formei de implementare (metodologie SCRUM).

CERINTE

- Absolvent studii superioare ( profil tehnic - conditie obligatorie );
- Cunostinte avansate SQL (MSSQL);
- Experienta in programare .NET, minim 3 ani;
- Experienta in managementul echipelor- constituie un avantaj;
- Proactivitate si implicare;
- Cunoasterea limbii engleze, nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!