SEF DEPARTAMENT CASE DE MARCAT (COD WBL K)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea angajatilor din departament si planificarea schimburilor;
- Asigurarea unei deserviri eficiente si pozitive a clientilor;
- Efectuarea instruirii angajatilor din subordine cu privire la lucrul cu clientii;
- Asigurarea activitatii corespunzatoare la standul de informatii clienti.

CERINTE

- Studiu liceal incheiat;
- Experienta profesionala in domeniu de cel putin 1 an;
- Experienta in conducerea personalului minim 2 ani;
- Personalitate practica cu capacitate de adaptare;
- Cunostinte operare calculator.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului.
Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.
La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.
Acestea sunt bazele succesului nostru.

Doriti sa va alaturati unei echipe de succes ?

Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.

Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.